Kim jesteśmy?

MentorNow jest innowacyjną platformą mentoringową, która powstała, by zaoferować kompetentne wsparcie - dostępne od ręki.

Mentoring indywidualny to profesjonalne doradztwo skoncentrowane na Tobie i Twoich potrzebach. Platforma daje możliwość wyboru terminu konsultacji, idealnie dopasowanego do Twojego kalendarza.

Zapewniamy dostęp do certyfikowanych profesjonalnych mentorów, których kwalifikacje najlepiej pasują do Twoich potrzeb biznesowych.

Czego możesz być pewien wybierając sesję mentoringową na MentorNow?

Wszyscy mentorzy na platformie to eksperci z różnych branż, dysponujący bogatym, wieloletnim doświadczeniem biznesowym i każdy z nich ma Certyfikat Mentora Szkoły Mentorów Biznesu lub/i akredytację jednej z uznanych na świecie organizacji akredytującej coachów lub mentorów: European Mentoring and Coaching lub Council International Coach Federation. Dodatkowo każdy obecny na platformie mentor korzysta z regularnych superwizji.

Wykorzystaj 100 % swojego potencjału

Spotkanie z mentorem to spotkanie również ze swoimi wyzwaniami i problemami, to dzięki tej konfrontacji wzmocnisz energię i siłę do działania, poczujesz się pewnie, a w konsekwencji z łatwością podejmiesz decyzję najlepszą dla siebie, swojej kariery zawodowej i swojego biznesu.

Kontakt