Piotr Paczwa itemprop=

Mentor

Piotr Paczwa

Specjalizacje

  • Relacje
  • Leadership
  • Czas
  • Autorozwój
  • Komunikacja

850 PLN

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Od ponad 20 lat pracuję w biznesie. W rozwoju liderskim pracowników szczególnie zwracam uwagę na samoświadomość i pracę na mocnych stronach w rozwoju osobistym, efektywność osobistą, komunikację, asertywność, sprawczość, pracę nad zmianą oraz w warunkach zmiany, sposoby radzenia sobie ze stresem, techniki relaksacyjne, „gospodarowanie czasem” i budowanie misji osobistej.

Z uwagi na wykształcenie, szczególnie interesują mnie neurobiologiczne podstawy motywacji, szczęścia, zmiany, stresu i technik antystresowych oraz praktyczne zastosowanie procedur, narzędzi stosowanych w procesie zmiany zachowania. Bardzo lubię pracować z ludźmi, towarzyszyć w ich rozwoju i dzielić się doświadczeniem zawodowym w procesach mentoringowych.

W swojej pracy zawodowej, trenerskiej i mentoringowej bazuję na wartościach psychologii humanistycznej i uznanych metodach oraz etycznych narzędziach, stosowanymych od wielu lat z sukcesem w biznesie. Motywuje mnie praca z ludźmi, słuchanie, towarzyszenie w ich rozwoju, dzielenie się doświadczeniem, poczucie sensu w pracy, pracy w zgodzie ze sobą i poczucie humoru.

Jestem certyfikowanym trenerem Szkoły Trenerów Biznesu INTRA, certyfikowanym konsultantem behawioralnym DISC D3™ (The Institute for Motivational Living, PeopleKeys, EFFECTIVENESS) oraz akredytowanym mentorem EIA EMCC / foundation/ oraz posiadam certyfikat trenera Szkoły Trenerów Biznesu INTRA oraz jestem certyfikowanym konsultantem behawioralnym DISC D3™

Bardzo chetnie dzielę się doświadczeniem zawodowym w procesach mentoringowych. Od 3 lat współpracuję jako mentor z Fundacją Liderek Biznesu. Brałem rówież udziął w 2 edycjach procesów mentoringowym wewnątrz firmy w Polsce, aktualnie koordynuję międzynarodowy projekt mentoringowy w firmie.

Od ponad 20 lat pracuję w biznesie, w sektorze inowacyjnych firm farmaceutycznych, gdzie na na różnych stanowiskach zdobyłem doświadczenie w kierowaniu zespołami (w róznych fazach rozwoju przedsiebiorstwa, takich jak: start-up firmy, fuzje firm, restrukturyzacja) i rozwoju zawodowym pracowników w Polsce i w środowisku miedzynarodowym.

Z wykształcenia jestem lekarzem, a po zakończeniu studiów byłem pracownikiem naukowym i wykładowcą Warszawkiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.

1985-1991 Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski

1993-1997 Doktorat, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski

2016-2017 Szkoła Trenerów Biznesu, INTRA Biznes