Piotr Krzysztofik

Mentor

Piotr Krzysztofik

Specjalizacje

  • Kariera
  • Zmiany
  • Leadership
  • Wystąpienia
  • Czas

550 PLN

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Od ponad 22 lat działam w biznesie na różnych stanowiskach (od juniora do poziomu Prezesa/CEO, VP i Country Head-a). Zdobywałem doświadczenie będąc odpowiedzialnym za budowanie i rozwój międzynarodowych organizacji w strukturach dużych, globalnych korporacji (IT).

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu wieloma działami, jednostkami, globalnymi centrami dostarczania projektów i usług, zarządzaniu wieloma lokalizacjami i podmiotami prawnymi w Polsce, Chorwacji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie prowadzę działalność jako Inwestor, Founder, członek Zarządów i Rad Nadzorczych, członek Klubu Aniołów Biznesu, doradca strategiczny na poziomach Executive. Wspieram i uczestniczę w rynku start-upowy oraz działam na rzecz rozwoju młodych talentów. Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz Executive MBA na Nottingham Trent University.

Mam kilkuletnie doświadczenie jako Mentor, Coach, Certyfikowany Konsultant badania psychometrycznego Mindsonar.

Jako Coach i Mentor pomagam odkrywać moim klientom tkwiący w nich potencjał i budować ich własną, najlepszą ścieżkę rozwoju, zmiany, wzrostu na polu prywatnym i profesjonalnym oraz powrotu do stanu dobrobytu.

Posiadam akredytację EMCC, certyfikat International Coaching Community wzbogacony o kompetencje Konsultanta Mindsonar oraz umiejętności zarządzania projektami PMP. Od wielu lat w ramach swoich zainteresowań biznesowych i prywatnych jestem związany z obszarami psychologii biznesu, przywództwa, komunikacji i rozwoju osobistego kadry kierowniczej i menedżerskiej. Wspiera ludzi w realizacji własnych inicjatyw biznesowych, start-upów, firm oraz w zmianach jakie chcą dokonać w swoim życiu prywatnym.

Prowadzę szereg procesów Coachingowych i Mentoringowych, współpracuję z Fundacją Liderek Biznesu, uczestniczę w takich inicjatywach jak Mentoring Walk oraz PMI Mentoring Program.

Ponad 22 lata w biznesie IT na różnych stanowiskach (do CEO, VP i Country Head), będąc odpowiedzialnym za budowanie i rozwój organizacji w międzynarodowym, globalnym biznesie dostarczania projektów i usług informatycznych (Integracja Systemów, R&D, inżynieria IT), ponad 15 lat zarządzania różnymi działami, jednostkami, organizacjami typu Global Delivery Center i podmiotami prawnymi w Polsce, Chorwacji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Wykształcenie wyższe

1994-1999
• Politechnika Wrocławska, Elektronika i Telekomunikacja.

1998-2000
• Politechnika Wrocławska, Informatyka i Zarządzanie.

2004-2007
• Nottingham Trend University (Wyższa Szkoła Biznesu), Executive MBA,
Master of Business Administration.