Mentor

Piotr Krzysztofik

Specjalizacje

  • Kariera
  • Zmiany
  • Leadership
  • Wystąpienia
  • Czas

550 PLN (brutto)

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Od ponad 22 lat działam w biznesie na różnych stanowiskach (zaczynając specjalisty do poziomu VP, Prezesa/CEO). Zdobywałem doświadczenie będąc odpowiedzialnym za budowanie i rozwój międzynarodowych organizacji w strukturach dużych, globalnych korporacji (IT).

Mam ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu wieloma działami, jednostkami, globalnymi centrami dostarczania projektów i usług, zarządzaniu wieloma lokalizacjami i podmiotami prawnymi w Polsce, Chorwacji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie prowadzę działalność jako Inwestor, Founder, członek Zarządów i Rad Nadzorczych, doradca strategiczny na poziomach Executive. Wspieram i uczestniczę w rynku start-upów oraz działam na rzecz rozwoju młodych talentów.

Moje zainteresowania prywatne poza Coachingiem i Mentoringiem to sporty motorowe, CrossFit, biegi górskie. Uwielbiam dalekie i egzotyczne podróże oraz wszelakie wyzwania i działania które dostarczają nowych doświadczeń.

Mam kilkuletnie doświadczenie jako Mentor, Coach, Certyfikowany Konsultant badania psychometrycznego Mindsonar.

Jako Coach i Mentor pomagam odkrywać moim klientom tkwiący w nich potencjał i budować ich własną, najlepszą ścieżkę rozwoju, zmiany, wzrostu na polu prywatnym i profesjonalnym oraz powrotu do stanu dobrobytu.

Posiadam akredytację EMCC, certyfikat International Coaching Community wzbogacony o kompetencje Konsultanta Mindsonar oraz umiejętności zarządzania projektami PMP. Od wielu lat w ramach swoich zainteresowań biznesowych i prywatnych jestem związany z obszarami psychologii biznesu, przywództwa, komunikacji i rozwoju osobistego kadry kierowniczej i menedżerskiej. Wspiera ludzi w realizacji własnych inicjatyw biznesowych, start-upów, firm oraz w zmianach jakie chcą dokonać w swoim życiu prywatnym.

Prowadzę szereg procesów Coachingowych i Mentoringowych, współpracuję z Fundacją Liderek Biznesu, uczestniczę w takich inicjatywach jak Mentoring Walk oraz PMI Mentoring Program.

Spędziłem ponad 22 lata w biznesie IT na różnych stanowiskach (do CEO, VP i Country Head-a kilku krajów), będąc odpowiedzialnym za budowanie i rozwój organizacji w międzynarodowym, globalnym biznesie dostarczania projektów i usług informatycznych (Integracja Systemów, R&D, inżynieria IT), ponad 15 lat zarządzania różnymi działami, jednostkami, organizacjami typu Global Delivery Center i podmiotami prawnymi w Polsce, Chorwacji i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie rozwijam firmy (jestem współwłaścicielem oraz prowadzę firmy z obszarów informatyki, finansowości zarządczej i konsultingu oraz najmu w Polsce i za granicą).

Wykształcenie wyższe

1994-1999
• Politechnika Wrocławska, Elektronika i Telekomunikacja.

1998-2000
• Politechnika Wrocławska, Informatyka i Zarządzanie.

2004-2007
• Nottingham Trend University (Wyższa Szkoła Biznesu), Executive MBA,
Master of Business Administration.