Mentor

Marlena Wieteska

Specjalizacje

  • Zmiany
  • Autorozwój
  • Czas
  • Komunikacja
  • Kariera

850 PLN (brutto)

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Jestem eksperymentatorką życiową. Wciąż poszukuję niekonwencjonalnych rozwiązań ceniąc procesowe myślenie i interdyscyplinarność. Swoim podejściem chętnie inspiruję innych. Pomagam w przełamywaniu przekonań oraz schematów myślowych i w stawaniu się obserwatorem własnych działań. Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe – od pracy w korporacji, poprzez prowadzenie własnej firmy, aż po startupy. Od wielu lat pracuję w marketingu i sprzedaży jednocześnie wzbogacając swoją wiedzę psychologiczną – ukończyłam psychologię motywacji i jestem terapeutką TSR.

Swoją karierę zawodową zaczynałam w 1998 r. w projekcie handlobank – w pierwszym nowoczesnym banku internetowym Banku Handlowego (obecnie Citibank). W 2000 r. rozpoczęłam pracę w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie od początku zbudowałam markę i strategię komunikacji dla segmentu SME. W 2009 r. zostałam Dyrektorką Marketingu i stworzyłam strategię wejścia na rynek FM Banku (obecnie Nest Bank).

Jako młoda matka w 2008 r. wprowadziłam modę na noszenie dzieci w chustach wprowadzając własną markę na rynek oraz wydając książki dot. opieki i wychowania dzieci mające na celu przełamanie stereotypowego myślenia o rodzicielstwie.

Wspierałam w rozwoju biznesu wiele agencji digitalowych i reklamowych, w tym Gamfi, w którym pracowałam dla największych marek oferując jedne z pierwszych w Polsce rozwiązań grywalizacyjnych w marketingu i w HR. Zajmowałam się również edukacją biznesu w tym zakresie.

Przez ostatnie lata związana byłam z branżą fintech. Przez 4 lata pracowałam w CashDirector – dostawcy technologii opartej na AI wspierającej prowadzenie finansów i księgowości małych firm, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Przez rok pracowałam dla WealthSeed – nowoczesnej platformy inwestycyjnej. Odpowiadałam za całość działań marketingowych mających na celu skuteczne wdrażanie produktów i komunikację z parterami bankowymi oraz budowanie zespołu marketingowego.

Obecnie odpowiadam za całość działań marketingowych na Uniwersytecie Łazarskiego, jak również jestem wykładowczynią.

Doskonale odnajduję się w projektach innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się dzięki elastyczności w działaniu, nastawieniu na ludzi i pracę zespołową.

Mentor w Fundacji Liderek Biznesu od 7-miu lat

Mentor w AIESEC Alumni International od roku

Certyfikowany mentor, Mentoring Foundation Course (2019)

Akredytowany mentor EMCC Global (Credential ID EIA20229245)

1998-2000
Specjalistka
Handlobank (Citibank)

2000-2005
Marketing Managerka
Raiffeisen Bank Polska S.A.

2005-2009
Współwłaścielka firmy
Bebelulu i Zawitkowski i Spółka

2009-2010
Dyrektorka marketingu
FM Bank

2011 – 2013
Marketing Manager
SuperKsięgowa (CashDirector)

2013 – 2015
New Business Director
Gamfi

2015 – 2016
Sales Director
Novem

2017 – 2018
New Business Partner
Garden of Words

2018 – 2021
CMO
CashDirector S.A.

2022 – obecnie
CMO
Fair Place Finance S.A. (WealthSeed)

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Zarządzanie i marketing
1993-1998

SWPS
Psychologia motywacji – studia podyplomowe
2020-2021