Mentor

Marek Gargała

Specjalizacje

  • Leadership
  • Komunikacja
  • Kariera
  • Zmiany
  • Inne wyzwania

850 PLN (brutto)

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Umiem aktywnie słuchać!
A potem celnie analizuję (acz bez cienia oceny) i pomagam – tak jak tego potrzebuje klient aby osiągnęła/ął swój cel. Pomagam też dodefiniować ten cel, naprowadzić a nawet zainspirować. Jestem dobrym towarzyszem drogi prowadzącej do zmiany. Dzielę się też swoim doświadczeniem i przemyśleniami ale tylko zapytany, nie narzucam swojego zdania ani rad.

Od blisko 30 lat pracuję dla najwiekszych graczy gospodarczych, pomagajac im budowac ich marki a co za tym idzie - biznes. Przez ostatnie 20 lat byłem szefem polskiego oddziału jednej z największych agencji reklamowych na świecie – Publicis Worldwide. W tym czasie pracowałem chyba dla wszystkich możliwych branż od finansów po telekomunikację, od FMCG po automotive, farmaceutyki czy w końcu organizacje pożytku publicznego.

W ostatnich latach zajmowałem się szerszym spectrum zadań odpowiadając w Grupie Kapitałowej za wszystkie agencje reklamowe (Leo Burnett, Saatchi&Saatchi oraz Publicis) jak równiez zbudowałem obszar produkcji contentu TV/wideo, drukowanego, internetowego itd. Moje doświadczenie menedżerskie dotyczy organizacji zarówno tych w skali SME aż po 1500-osobową Grupę. Przez ostatnie 2 lata zarządzałem procesem zmiany związanym z digitalizacją modelu biznesowego mojej organizacji.
Moje doświadczenie pracy z ludźmi to płaskie, multidyscyplinarne zespoły, elastycznie konstruowane w odpowiedzi na potrzebę projektu czy klienta (czyli agile).
Równocześnie jestem zwolennikiem krótkiego dystansu hierarchicznego (w porywach do żadnego) i servant leadershipu. Na to nakładam konieczność zachowania równowagi życia i pracy. A wszystko to sprzyja budowaniu ponadprzecietnej efektywnosci i skuteczności profesjonalnej i biznesowej.

Od 2017 roku związany jestem jako mentor z Fundacją Liderek Biznesu – ten moment uważam za początek mojej kariery mentorskiej, wraz z nim rozpocząłem formalne kształcenie w tym kierunku uzyskując certyfikat Mentor Foundation EMCC na początku 2020 roku.

Jestem certyfikowanym Mentorem na poziomie Practitioner; certyfikat uzyskałem w akredytowanej przy EMCC Szkole Mentorów Biznesu.
Formalne oświadczenie mentoringowe buduję od siedmiu lat. Pracuję z osobami na stanowisku CXO lub aspirujacymi do niego w bardzo krótkiej lub dłuższej perspektywie.

1999 – obecnie Grupa Publicis; ostatnio- Członek Zarządu Grupy, przedtem CEO Publicis Worldwide Polska, wcześniej Managing Director i Client Services Director

1995-1999 miedzynarodowe agencje reklamowe, m. in. BBDO; Różne stanowiska zarzadzania kontaktem z klientem.

1993-1994 Praca dla Komisji Europejskiej w różnym charakterze.

1992- moja pierwsza poważna praca korporacyjna w nowopowstającym
PTK Centertel – dziś Orange na stanowisku Technical Training Manager

1987-1992 SGH, Wydział Handlu Zagranicznego

1990-1991 Ecole Superieure de Commerce, Poitiers, Francja