Mentor

Małgorzata Chruściak

Specjalizacje

  • Kariera
  • Zmiany
  • Leadership
  • Czas
  • Relacje

850 PLN (brutto)

1 sesja (1h)

Rezerwuj sesję

Łączę ponad 20-letnie doświadczenie praktyki adwokackiej w renomowanych międzynarodowych kancelariach z praktyką mentorki i coacha biznesu oraz certyfikowanej trenerki FRIS®. Jestem prawniczką, która odniosła sukces zawodowy i jednocześnie szczęśliwą matką i żoną.
Zarówno w zawodzie prawnika jak i coacha i mentora najważniejsze są dla mnie relacje, budowane w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek i zaangażowanie. Bardzo cenię możliwość wspierania rozwoju zawodowego moich współpracowników i klientów.

Od wielu lat jestem uznawana za czołowego eksperta z zakresu regulacji rynku finansowego, co potwierdzają coroczne rekomendacje w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingach prawniczych.
Mam także duże praktyczne doświadczenie w budowaniu zespołu, zarządzaniu nim, wspieraniu rozwoju zawodowego jego członków oraz przeprowadzaniu zespołu przez zmianę.

W ramach praktyki coachingowej i mentoringowej wspieram swoich klientów w osiąganiu przez nich sukcesu i satysfakcji z pracy zawodowej oraz rozwijanie kompetencji liderskich na różnych etapach rozwoju kariery zawodowej poprzez:

• Lepsze radzenie sobie z trudnymi relacjami w pracy;
• Działanie w oparciu o naturalne predyspozycje i mocne strony;
• Poprawę komunikacji i współpracy w biznesie.

Mam 4 letnie doświadczenie (od roku 2018) zdobywanane poprzez uczestnictwo jako mentor w programach mentoringowych Fundacji Liderek Biznesu, Fundacji Women in Law oraz indywidualnej praktyki Mentoring dla Prawników.

Jestem coachem i mentorką akredytowaną przy EMCC (Global Individual Accreditation – Foundation).

Ukończyłam także:

• podyplomowe studia coachingu i mentoringu na SWPS prowadzone
we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji.
• Experience Coaching – intensywny program coachingu biznesowego
prowadzony przez Kingmakers.
• Mentroring Foundation Course prowadzony przez Szkołę Mentorów
Biznesu.

Jestem także certyfikowanym trenerem FRIS®

Jestem aktywnie pracującą prawniczką. Odniosłam sukces w swoim życiu zawodowym i wiem jak go osiągnąć, tak, aby praca była źródłem radości i satysfakcji. Udało mi się doskonale połączyć życie zawodowe i rodzinne, choć doskonale wiem jak trudno jest zachować zdrową równowagę pomiędzy tymi dwiema sferami życia bez uszczerbku dla żadnej z nich.
Z własnego doświadczenia wiem, z czym zmagają się prawnicy i liderzy w trudnych czasach wciąż zwiększającej się konkurencji i presji na wynik a jednocześnie coraz większej nieprzewidywalności i zmienności realiów biznesowych.
Ogromną radość sprawia mi dzielenie się własną wiedzą i doświadczeniami, jeśli mogą one poszerzyć perspektywę moich klientów i pomóc podjąć im najwłaściwszą dla nich decyzję.

Od ponad 25 lat jako prawnik współpracuję z najbardziej renomowanymi instytucjami finansowymi i kancelariami prawnymi, w tym ok. 10 lat na stanowisku partnerki odpowiedzialnej za rozwój praktyki bankowej w warszawskim biurze międzynarodowej kancelarii Cameron McKenna (CMS).

Obecnie pełnię rolę członkini Rady Nadzorczej Banku BNP Paribas Polska oraz prowadzę indywidulaną kancelarię adwokacką i praktykę mentoringową „Mentoring dla Prawników”.

Współpracuję także z portalem Legal Business Polska, jako ekspertka współtworząca program rozwojowy dla prawników „Najlepsza kariera prawnicza dla mnie”.

• Uniwersytet Warszawski – Wydział Prawa i Administracji
(rok ukończenia 1992)

• Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Coaching i Mentoring – roczne
studia podyplomowe (rok ukończenia 2018)

• Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – Psychologia Pozytywna -
roczne studia podyplomowe (rozpoczęcie październik 2021)